روش نصب کفپوش اپوکسی سه بعدی

روش نصب کفپوش اپوکسی سه بعدی
روش نصب کفپوش اپوکسی سه بعدی

نصب و اجرای کفپوش اپوکسی سه بعدی نیاز به تجربه زیادی دارد و حتی کوچکترین خطا را تحمل نمی کند، بنابراین بهترین گزینه سپردن کار به یک پیمانکار حرفه ای است. پوشش های پیشرفته صنعتی تجربه های گسترده ای را در زمینه اپوکسی / پلی اورتان ایجاد می کند، در صورت تمایل با ما با شماره 09120576855 تماس بگیرید تا درخواست مشاوره رایگان و تخمین قیمت پروژه را درخواست کنید.

اما اگر شما فردی هستید که می خواهید خودتان طراحی خود را به صورت 3D نصب کنید، می توانید مراحل نصب زیر را دنبال کنید:

اسلب را برای رطوبت و انتشار بخار تست کنید. رطوبت می تواند باعث شکست چسبندگی، ترویج قالب، رشد قارچ و منجر به پیچ خوردن یا حباب شدن شود.
سطح بستر را کاملا آماده کنید. ابزارهای سنگ زنی الماس یا ابزارهای سنگزنی را برای تهیه کل کف بتنی استفاده کنید. پچ به عنوان مورد نیاز، بدون ترک، هیچ bevels و تمام سطح باید کاملا صاف. اطمینان حاصل کنید که منطقه اطراف را پوشش و ضبط کنید.
اسکراب اتوماتیک و خلاء کف را کاملا تمیز کنید. حتی کوچکترین گرد و غبار نباید وجود داشته باشد.
رطوبت را بررسی کنید. مهم است که رطوبت در سراسر منطقه از 4٪ تجاوز نمی کند، در غیر این صورت در یک یا دو هفته، کف جدید زیبا نصب خواهد شد پوست.
پرایمر اپوکسی Self-leveling را اعمال کنید.
دیوار کف سازی 3D را نصب کنید. اگر بر اساس الگوی انتخاب شده دیوار کفپوش اپوکسی باشد، مطمئن شوید که پیوند به بستر هیچ جور یا پیچیده نیست.
2 لایه از اپوکسی روشن و یا بیشتر، پلی اورتان را نصب کنید تا یک لایه شفاف پوشش اپوکسی را روی دیوار کف سه بعدی بسازید. این لایه، ادراک مورد نظر عمق و همچنین حفاظت از دیوار کف 3D را فراهم می کند. چنین لایه ای باید با توجه به جزئیات بیشتر و بیشتر مراقبت ها نصب شود. تمام نقاط گرد و غبار، موها و غیره باید حذف شوند.
در صورت لزوم، سیلر حفاظتی پوشش بالا را اعمال کنید.